asMODus - C4 LP Single Coil RDA

 • C4 LP Single Coil RDA
 • 2x Oni Coils - Triple Fused Clapton (0,2Ω / 1ks)
 • 2x Pozlacené náhradní inbusy (šroubky)
 • Pozlacený squonkovací centrpin
 • Sada náhradních okroužků
 • Akrylový 810 náustek se stabilizovaným dřevem
 • Delrinový 810 náustek
 • Sada nářadí
 • Návod k použití v AJ
 • Rozměry: 24mm x 29mm
 • Váha: 24g
 • Materiál: Nerez / Hliník
 • Závit: 510
 • Náustek: 810

V ČR k dostání za 699,- Kč.

Atomizér C4 má základnu vyrobenou z nerezové oceli. Topcap je vyroben z hliníku na kterém je nanesena vrstva laku. Atomizér se prodává v různých barevných provedeních. Lak je kvalitní, při běžném používání se neošoupe. Samozřejmě v případě pádu se lak poškodit může. 

C4 je atomizér typu RDA. Základna je tvořena dvěmi posty naproti sobě, mezi které lze umístit jednu spirálku. Kostrukčně je atomizér velmi dobře zpracován, nikde nic nevrže ani se nevyklá. Osazení je velmi jednoduché. Na každém postu je menší výřez do kterého zapadnou nožičky spirálky a následně se spirálka pouze utáhne pomocí inbusu. Inbusy jsou kvalitní, běžným používáním se nevyžvýkají. Na okrajích základny se nachází výřezy pro položení trnu se spirálkou a snažší osazení. Před prvním použitím doporučuji promazat těsnění topcapu a driptipu liquidem.

Zajímavostí tohoto atomizéru jsou určitě přívody vzduchu ke spirálce, každý přívod je tvořen devíti samostatnými otvory, které pod úhlem 25° přivádní vzduch přímo na spirálku.

Atomizér je vhodný spíše na DL než na CCH. V balení jsou dvě spirálky od Omni Coils. Spirálku jsem vyžhavovala na 30W. Následně pro používání jsem výkon zvýšila na 35W. Tento výkon mi přijde jako optimální. Podání chuti je výrazné, ale postrádám zde trochu více prokreslenosti. 

Pro tento atomizér jsem použila ještě vlastní spirálku. Spirálku jsem vyžhavovala na 25W, pro používání jsem měla výkon 30W. Chuť mi přišla jemnější, stále výrazná a o maličko prokreslenější. 

V obou případech se mi osvědčilo po osazení spirálku maličko přizvednout, atomizér pak přestal „kopat“.

Vatu jsem použila vlastní, balení vatu neobsahuje. Vatu doporučuji na konci pinzetou načechrat. 

Spirálka z balení

6 otoček, Nichrome 80, 24/36, Clapton, 0,52Ω

Standardně je atomizér osazen driptipem z akrylu se stabilizovaným dřevem. Driptip je poměrně široký a zároveň má i širší otvor pro průchod páry. V balení je ještě druhý driptip z delrinu, ten je celkově užší. Vaping s driptipem z delrinu je více proklesnější. Musím říct, že chuť je opravdu výborná, ale bohužel při používání tohoto driptipu prská liquid do úst. Pro vaping spíše doporučím ten širší driptip z akrylu.

Atomizér je vhodný i ke squonkování. Balení obsahuje squonkovací centrpin, který snadno vyměníte pomocí nářadí v balení za klasický. Liquid se tedy pomocí pinu dostane dolu do kotelny k vatě. 

Celkově atomizér hodnotím velmi kladně. Díky maličkostem jako jsou stříbrné linie a driptip se stabilizovaný dřevem je design velmi povedený. Chuť při vapování je opravdu bombastická. A cena velmi příjemná. Atomizér je taky díky jednoduchosti osazení vhodný pro lidi, kteří s motáním vlastních spirálek teprve začínají. Jediné co tomuto atomizéru mohu vytknout je krabička, atomizér je k dostání v oválé plastové krabičce, kde je vše namačkané. Já bych si uměla představit nějakou pěknou papírovou krabičku, kde by mělo všechno hezky své místo.

Hodnocení
Balení 80%
Konstrukce 100%
Osazení 100%
Prokreslenost chuti 90%
Výraznost chuti 100%
Cena 100%
Celkové hodnocení 95%

Napsat komentář