Dainty's - Strawberry Cheesecake

Strawberry Cheesecake je dezertové aroma, která by nám mělo, jak již název napovídá, představit chuť jahodového cheesecaku.

Vyrobeno ve Velké Británii.

Aroma se prodává v plastových lahvičkách typu gorilla o kapacitě 60ml. 

Lahvička obsahuje 20ml aromatu, které dolijete bází nebo boostrem. 

V ČR k dostání za 199,- Kč.

Obal je plastová lahvička typu gorilla. Otevírání lahvičky je klasické s dětskou pojistkou. V případě, že svojí bázi skladujete v nádobě s širokým hrdlem, budete potřebovat pro dolití báze sundat kapátko. K sundání budete potřebovat šikovné ručičky a nějakou pomůcku, kterou kapátko dostanete z lahvičky. Pokud uchováváte bázy v nádobě s úzkým kapátkem, vlastníte trychtýřek nebo budete aroma pouze dolévat boostrem, postačí vám vyšroubovat pouze středovou kapací část z kapátka. 

Design hraje barvami a je velmi pěkný. Barevně spolu vše ladí a na obalu je znázorněno pomocí obrázku, o jaké aroma se jedná. Na lahvičce najdete spoustu informací, ale například doporučení, jak aroma namíchat, zde chybí.

Aroma namícháno s bází 70/30 VG/PG.

Aroma nepotřebuje uležet, je tedy vhodné ihned k vapování.

Vůně je velmi příjemně nasládlá. Hlavní složkou vůně jsou jahody, tedy spíše to voní jako jahodová poleva, která je na konci doplněná nadýchaným smetanovým tvarohem.

Chuť na prstu je sladoučká a připomíná mi, jako když si nakrájím na tvaroh hromadu jahod.

Chuť na DL je hodně sladká a výrazná, ale musím říct, že mi to hrozně chutná. Každý potah připomíná zakousnutí do cheesecaku, na kterém jsou plátky čerstvých jahod a celé je to ještě polité jahodovou polevou. Těsto zde cítit není, ale ta chuť je tak věrohodná, že vy prostě při každém potahu víte, že tam je. Sýrová vrstva chutná velmi jemně a připomíná mi nadýchaný tvaroh. Tvaroh určitě není nakyslý po mléce ale opravdu jemný po smetaně.

Na MTL je chuť méně výrazná, ale i tak je aroma velmi dobré. Při potahu jsou hlavní složkou jahody a poleva, které jsou podpořeny nakonci náznakem tvarohu. Jahoda je opravdu reálná.

Aroma je věrohodné, sama si nedokážu představit jak udělat tuto příchuť věrohodněji.

Aroma je velmi výrazné a sladké, ale i přesto je vhodné na celodenní vaping. 

Aroma neobsahuje žádné chladivé složky.

Celkově aroma hodnotím velmi kladně. Věrohodnost je naprosto neskutečná, člověk má při vapingu pocit jako když si zrovna vychutnává svůj jahodový cheesecake někde v kavárně. Pro vapery, kteří hledají nebo mají rádi dezertové aromata, je Strawberry Cheesecake určitě správnou volbou a já ho mile ráda doporučím. Jedinou nevýhodu vidím v plastové lahvičce typu gorilla, kterou ze srdce nemám ráda a dále v umělých barvivech, které dle mého plní pouze designou část a já osobně si nedokážu obhájit proč, jen kvůli barevnému liquidu, mám vapovat další chemické látky navíc.

Hodnocení
Obal 70%
Vůně 80%
Chuť na DL 95%
Chuť na MTL 80%
Věrohodnost chuti 90%
Cena 80%
Celkové hodnocení 85%

Napsat komentář