Dinner Lady - Blackberry Crumble

Blackberry Crumble je dezertový liquid, který by měl představovat máslový koláč posypaný ostružinami a doplněný sladkou  drobenkou.

Vyrobeno ve Velké Británii.

Liquid se prodává ve dvou variantách. TPD verze je 10ml v plastové lahvičce s úzkým kapátkem. Klasická verze je 50ml liquidu ve skleněné lahvičce s kapátkem.

TPD verzi lze sehnat i s nikotinem a to s obsahem 3mg a 6mg. Klasickou verzi nedoporučuji s nikotinem kupovat z důvodu možných problémů na celnici. V EU klasickou verzi neseženete.

Liquid je 70/30 VG/PG.

Cena liquidu se odvíjí od velikosti, 10ml lze sehnat za 125,- Kč a 50ml lze sehnat za cca 400,- Kč.

TPD balení je 10ml plastová lahvička s úzkým kapátkem. Lahvička má bílou barvu a je neprůhledná, to může být menším nedostatkem, jelikož není vidět kolik liquidu v lahvičce ještě zbývá. Otevírání je klasické s dětskou pojistkou. Lahvička je prodávana v papírové krabičce stejného designu jako lahvička samotná. Klasická verze je skleněná lahvička s kapátkem. Doporučuji s kapátkem nelomcovat, aby se nepoškodilo. Lahvička má fialovou barvu a je mírně průhledná. Design je velmi pěkný, vše společně pěkně ladí. Na lahvičce jsou obsaženy všechny potřebné informace.

Vůně je příjemně jemná až krémová a plná ostružin. Koláč ve vůni nemá žádné zastoupení.

Chuť na prstu je sladoučká, jemná a ostružinová. Ostružina je hodně reálná. Celkově mi chuť na prstu nepřijde tolik výrazná jako při vapingu.

Chuť na DL je hodně výrazná a sladká. Ostružina je zde hlavní složkou a celkem přebíjí chuť máslového koláče. Z koláče je cítit pouze taková jemná máslová chuť, která podporuje chuť ostružin. Ostružina není reálná ale spíše umělá. Chuť by se dala přirovnat k levnému ostružinovému džemu. Liquid testován v atomizéru dotRDA 24mm. 

Chuť na MTL je méně výrazná, ale paradoxně díky tomu je o dost lepší než na DL. Chuť je jemná a ostružinová. Koláč zde cítít také není. Ostružiny ubraly na výraznosti a díky tomu přestaly být umělé a projevují se spíše jako celkem dobrý ostružinový džem. Liquid testován v atomizéru Cthulhu 1928 MTL RDA. Pro používání na MTL doporučuji používat vzdušnější atomizéry, utaženější by mohli mít problémy s hustotou liquidu a mohli by se pálit. 

Liquid není moc věrohodný, jelikož mi zde úplně chybí chuť máslového koláče. 

Liquid je velmi výrazný a sladký, na DL určitě není vhodný na celodenní vaping. Na MTL si to na celodenní vaping představit umím, ale nevím jestli by mě chuť liquidu nezačala nudit.

Liquid neobsahuje žádnou chladivou složku.

Celkově hodnotím liquid průměrně vzhledem k tomu, že nechutná jako to, co by měl chutnat. Plusové body má za chuť na MTL, kde mě opravdu mile překvapil. Dále se mi určitě líbí celý design lahviček. Co mi ale asi vadí nejvíc je to, že TPD a klasická verze liquidu nechutná stejně. U klasické verze ostružiny chutnají hodně mýdlově a liquid mi prostě nepřijde vůbec dobrý. Takže za mě doporučuji TPD verzi. Myslím, že liquid určitě potěší lidi, kteří mají rádi hodně výrazné liquidy a hledají něco ostružinového, jelikož v tomto liquidu má ostružina to hlavní slovo.

Hodnocení
Obal 90%
Vůně 80%
Chuť na DL 60%
Chuť na MTL 70%
Věrohodnost chuti 40%
Cena 50%
Celkové hodnocení 70%

Napsat komentář