Dinner Lady - Lemon Tart

Lemon Tart je dezertový liquid, který by měl představovat křehký koláč plněný citrónovým pudinkem, ozdobený nadýchanými sněhovými pusinkami. 

Vyrobeno ve Velké Británii.

Liquid se prodává ve dvou variantách. TPD verze je 10ml v plastové lahvičce s úzkým kapátkem. Klasická verze je 50ml liquidu ve skleněné 60ml lahvičce s kapátkem.

TPD verzi lze sehnat i s nikotinem a to s obsahem 3mg a 6mg. Klasickou verzi nedoporučuji s nikotinem kupovat z důvodu možných problémů na celnici. 

Liquid je 70/30 VG/PG.

Cena liquidu se odvíjí od velikosti, 10ml lze sehnat za 125,- Kč a 50ml lze sehnat za cca 400,- Kč.

TPD balení je 10ml plastová lahvička s úzkým kapátkem. Lahvička má žlutou barvu a je neprůhledná, to může být menším nedostatkem, jelikož není vidět kolik liquidu v lahvičce ještě zbývá. Otevírání je klasické s dětskou pojistkou. Lahvička je prodávána v papírové krabičce stejného designu jako lahvička samotná. Klasická verze je skleněná lahvička s kapátkem. Doporučuji s kapátkem nelomcovat, aby se nepoškodilo. Lahvička má žlutou barvu a je mírně průsvitná. Design je velmi pěkný, vše společně pěkně ladí. Na lahvičce jsou obsaženy všechny potřebné informace.

Vůně je hodně reálná. Hlavní složkou je slaďounký citrón, který je doplněný o křehoučké těsto. Celé mi to hodně připomíná citronové tartelky čerstvě vytažené z trouby.

Chuť na prstu naprosto odpovídá vůni. Hlavní složkou je sladký citrón, který je opravdu hodně reálný a celé je to dovedeno k dokonalosti křehoučkým těstem koláče.

Chuť na DL jenom potvrzuje to, co jsem výše již zmiňovala. Chuť je naprosto shodná. Hlavní složkou je sladký citrón, který je podle mě opravdu reálný. Citrón je sladko kyselý a působí hodně fresh. Celé je to doplněno o křehké těsto lahodného koláče a vše spolu naprosto dokonale ladí. Testováno v kapacím atomizéru dotRDA 24mm.

Chuť na MTL je o něco méně komplexní než na DL. Hlavní složkou je citrón, který bych řekla, že chutná úplně stejně jako při testování na DL, je sladko kyselý a opravdu reálný. Koláčové těsto zde ustoupilo do pozadí. Možná bych řekla, že na MTL je tento liquid až příliš výrazný a citrónový. Testováno v kapacím atomizéru Cthulhu 1928 MTL RDA.

Liquid je naprosto věrohodný a je pro mě velkým překvapením, jak výrobce zvládl s takovou přesností tento liquid vytvořit.

Liquid si umím určitě představit na celodenní vaping, ale pouze na DL. U MTL je na mě citrón až moc výrazný.

Liquid neobsahuje žádnou chladivou složku.

TPD verze se opět liší od klasické verze, což musím hodnotit záporně. Přeci liquid by měl chutnat stejně a je jedno kolik ml si koupím. Nevím jestli za to může jiná šarže liquidu nebo je to prostě záměr. Osobně mi o maličko více chutná klasická verze. Citrón je zde méně sladký a naopak trošku více kyselý. Reálnost citrónu zůstala zachována. Podání koláčové složky je totožné.

Celkově hodnotím tento liquid kladně. Je pro mě opravdu velkým překvapením, jelikož nejsem vůbec milovník citrónových liquidů a zde si umím představit, že na DL tento liquid vapovat budu. 

Hodnocení
Obal 90%
Vůně 100%
Chuť na DL 90%
Chuť na MTL 60%
Věrohodnost chuti 100%
Cena 70%
Celkové hodnocení 85%

Napsat komentář