Horny Flava - Aroma Grape

Jak již název napovídá, aroma by mělo představovat hroznovou příchut. Konkrétně by se mělo jednat o svěží červené hrozno.

Vyrobeno v Malaysii.

Aroma se prodává v 30ml plastové lahvičce typu gorilla.

Doporučené dávkování je 15%.

Doporučená doba zrání je 1 týden.

Aroma je k dostání v ČR za 299,- Kč; tj. cca 10,- Kč / 1ml.

Mícháno na doporučených 15%.

Odleženo 2 týdny.

Mícháno na DL do báze 70/30 VG/PG.

Mícháno na MTL do báze 50/50 VG/PG.

Obal je malá plastová lahvička typu gorilla. Otevírání je velmi snadné, jelikož víčko nemá dětskou pojistku. Horší je to pokud chce někdo použít celé aroma najednou, protože dostat se do gorilly chce trochu šikovnosti a síly. Nadruhou stranu, v tomto případě nevadí když se kapátko zničí. Pokud chcete namíchat např. pouze 30ml, tak bych doporučila použít lahvičku s odměrkou, jelikož skrz kapátko se injekční stříkačkou nedostanete a otevřením riskujete zničení kapátka a následné vytékání aromatu. Design je velmi pěkný, hraje barvami a je jednoduchý. Na obalu je poměrně dost informací, ale např. doporučené dávkování se zde nedočtete.

Vůně je velmi věrohodná, je zde cítit vůně červených sladkých hroznů. Připomíná mi to dobu, kdy jsem jezdili k babičce a trhaly trsy přímo z keře.

Chuť na prstu je příjemně sladká a hroznová.

Chuť na DL je velmi plná. Je zde cítit výrazné červené hrozno, které je celé zabaleno do coolingu, který chuť skvěle doplňuje o dávku svěžesti. Nejsou zde cítit žádné příměsy, které by celkovou chuť kazily. Chuť červeného hrozna je velmi reálná. Testovacím atomizérem byl dotRDA 24mm.

Chuť na MTL je méně výrazná než u DL. Do popředí se zde trochu více dere cooling, ale není to otravné. Červené hrozno je zde stále cítit velmi dobře. Chuť není tolik komplexní. Testovacím atomizérem byl Skyline RTA.

Aroma je věrohodné a přesně vystihuje to, jak výrobce svůj produkt prezentuje.

Aroma je vhodné na celodenní vaping.

Aroma obsahuje lehký cooling, který celou chuť zabaluje a dodává chuti příjemnou dávku svěžesti.

Celkově hodnotím aroma velmi kladně, pro milovníky hroznů je jako stvořené.

Hodnocení
Obal 60%
Vůně 100%
Chuť na DL 100%
Chuť na MTL 80%
Věrohodnost chuti 100%
Cena 70%
Celkové hodnocení 90%

Napsat komentář