Horny Flava - Aroma Red Apple

Jak již název napovídá, aroma by mělo představovat jablečnou příchut. Konkrétně by se mělo jednat o šťavnaté červené jablko.

Vyrobeno v Malaysii.

Aroma se prodává v 30ml plastové lahvičce typu gorilla.

Doporučené dávkování je 15%.

Doporučená doba zrání je 1 týden.

Aroma je k dostání v ČR za 299,- Kč; tj. cca 10,- Kč / 1ml.

Obal je malá plastová lahvička typu gorilla. Otevírání je velmi snadné, jelikož víčko nemá dětskou pojistku. Horší je to pokud chce někdo použít celé aroma najednou, protože dostat se do gorilly chce trochu šikovnosti a síly. Nadruhou stranu, v tomto případě nevadí když se kapátko zničí. Pokud chcete namíchat např. pouze 30ml, tak bych doporučila použít lahvičku s odměrkou, jelikož skrz kapátko se injekční stříkačkou nedostanete a otevřením riskujete zničení kapátka a následné vytékání aromatu. 

Design je velmi pěkný, hraje barvami a je jednoduchý. Na obalu je poměrně dost informací, ale např. doporučené dávkování se zde nedočtete.

Mícháno na doporučených 15%.

Odleženo 2 týdny.

Mícháno na DL do báze 70/30 VG/PG.

Mícháno na MTL do báze 50/50 VG/PG.

Vůně je výrazná, ale připomíná mi spíše takové ty jablečné kyselé proužky než čerstvé jablíčko.

Chuť na prstu je sladoučká, hlavní složkou je jablíčko, určitě červené a celé je to doplněno dávkou svěžesti v podobě lehkého coolingu. Jablko je zde reálnější než ve vůni, ale pořád mi trochu připomíná spíše jablečné cukrovinky.

Chuť na DL je příjemná. Jako první se dere do popředí cooling, který ale není nějak přehnaně výrazný, následně přichází chuť červeného jablka. Jablíčko je šťavnaté a chuť je v celku reálná. Cooling celé příchuti dodáva dávku svěžesti. Testovacím atomizérem byl dotRDA 24mm.

Chuť na MTL je méně výrazná než u DL. Do popředí se zde trochu více dere cooling, ale není to otravné. Červené jablko je zde stále cítit velmi dobře. Chuť není tolik komplexní. Testovacím atomizérem byl Cthulhu 1928 MTL RDA.

Aroma je věrohodné a přesně vystihuje to, jak výrobce svůj produkt prezentuje.

Aroma je vhodné na celodenní vaping.

Aroma obsahuje lehký cooling, který celou chuť zabaluje a dodává chuti příjemnou dávku svěžesti.

Celkově aroma hodnotím kladně. Aroma je věrohodné, cooling není nijak otravný. Pro milovníky jablečných liquidů je jako stvořené. Já jablečným aromatům zrovna nefandím, ale mohu říct, že tohle se povedlo. 

Hodnocení
Obal 60%
Vůně 80%
Chuť na DL 80%
Chuť na MTL 70%
Věrohodnost chuti 85%
Cena 70%
Celkové hodnocení 75%

Napsat komentář