AEON Journey SHAKE - PLJAS

Sladké pomerančové bonbony s jemným podkreslením hrušky.

Vyrobeno v Chorvatsku.

Aroma se prodává ve 120ml plastové lahvičce typu gorilla. Jedná se o Shake & Vape a lahvička obsahuje 24ml aromatu.

Shake & Vape je ve výsledku namícháno na 20%.

Řada SHAKE je určená k okamžitému použití. Osobně doporučuji alespoň 1 týden zrání.

Shake & Vape je k dostání v ČR za 299,- Kč; tj. cca 2,5,- Kč / 1ml

Mícháno na doporučených 20%.

Odleženo 1 týden.

Mícháno na DL i MTL do báze 70/30 VG/PG.

Obal je velká plastová lahvička typu gorilla. Otevírání je klasické s dětskou pojistkou, tak jako jsme u těchto lahviček zvyklí. Jako plus hodnotím výběr typu kapátka, které překrývá hranu lahvičky. Tento typ je snadnější pro otevírání oproti kapátku, které je zarovnané s hranou lahvičky. Pro otevření doporučuji použít lahvičkový otvíráček, aby nedošlo k poškození kapátka. 

Design lahvičky je velmi pěkný, barevně ladí s příchutí. Na obalu je spousta informací o výrobci a složení. Jediné co se z obalu nedozvíte, je doba zrání, ale to je dané tím, že linie SHAKE chce dostát svému jménu a je tedy určená k okamžitému použití. 

Vůně je velmi věrohodná,  ale je pravdou, že dokud člověk neochutná, tak mu nedojde o jaký typ cukrátka se jedná. 

Chuť na prstu je příjemně sladká pomerančová a hodně napoví o tom jak celý liquid ve výsledku chutná.

Jelikož je pro mě MTL srdeční záležitost není asi překvapením, že jsem namíchaný liquid začala testovat právě na MTL. Aroma pro mě bylo jedním velkým překvapením. Očekávala jsem pomeranče s nádechem bonbonu. Bonbonu typu Bonpari a o to bylo větší překvapení, že tak nechutná. To, ale neznamená, že aroma není cukrovinka nebo bonbon. Bonbon to je, ale takový ten práškový. Například takové ty práškové bonbony co nám maminky vždy kupovali v lékárně, nebo například Lipo či Besipky. Ta prášková chuť je v příchuti opravdu hodně znatelná. Nebojte se, ale že tato chuť přebije pomeranče. To vůbec, je to naprosto vyvážené. Pomeranče jsou slaďoučké, po žádné pachuti či hořkosti ani stopa.  V poslední řade bych málem zapomněla na hrušku, no to asi protože na ní člověk opravdu zapomene. Není zde cítit ani na chuti ani na vůni. Mě osobně to nevadí, protože si nějak neumím představit kombinaci hrušek a pomerančů. 

Testovacím atomizérem na MTL byl BD Vape Prescisio MTL RTA a Oxva Origin X. 

Ochutnávka na DL byla maličko složitější. Popsala bych to tak, že aroma se nedokázalo zprvu rozhodnout, jestli bude pomeranč nebo hruška, či něco jiného. Nebylo prostě poznat, o co jde. Ale nakonec, jak liquid ležel, se projevilo. Je zvláštní, jak se aroma dokáže projevit, jelikož na DL mi ukázalo přesně opačnou tvář než na MTL. Na DL převažuje slaďoučká měkoučká hruška, kterou doplňují práškové bonbony. Kdybych začínala testování na DL asi bych tvrdila něco podobného jako výše. Kde je sakra ten pomeranč?

Testovacím atomizérem na DL byl dotRDA 22mm a AugVape Druga 24 v2 RDA.

Aroma je věrohodné a přesně vystihuje to, jak výrobce svůj produkt prezentuje.

Aroma je vhodné na celodenní vaping.

Aroma není chladivé.

První testovací den s touto příchutí byl hodně rozporuplný, musím přiznat. Ale nyní je to více jak týden a já jsem s touto příchutí naprosto v souznění a moc mi chutná. Když mě nebaví pomeranč sáhnu po hrušce a to se vyplatí. Celkově hodnotím aroma velmi kladně. Je velmi chutné a nevšední.

Hodnocení
Obal 90%
Vůně 90%
Chuť na DL 80%
Chuť na MTL 90%
Věrohodnost chuti 100%
Cena 90%
Celkové hodnocení 90%

Napsat komentář