KHW Mods - Dvarw DL Nano RTA 3,5ml

 • Dvarw DL Nano RTA 3,5m
 • Teflonový drip tip
 • Air flow vložky (3mm; 3,5mm; 4mm; 4,5mm)
 • Pozlacený squonkovací centrpin
 • Sada náhradních okroužků
 • Náhradní šroubky
 • Sada nářadí
 • Návod k použití v AJ
 • Rozměry: 44mm (bez drip tipu) x 24mm
 • Váha: 64g
 • Materiál: Nerez
 • Závit: 510
 • Náustek: 810
 • Kapacita tanku: 3,5ml

V ČR k dostání za 2 299,- Kč.

Atomizér Dvarw DL Nano od maďarské společnosti KHW Mods je vyroben z nerezové oceli. Povrchová úprava atomizéru je kvalitní, nepůsobí laciným dojmem a je bez vzhledových vad. Povrchová úprava se běžným používáním neošoupe, ale samozřejmě v případě pádu či při neopatrném zacházení se poškodit může. 

Dvarw DL Nano je atomizér typu RTA. Základna je tvořena dvěmi posty naproti sobě, mezi které lze umístit jednu spirálku. Kostrukčně je atomizér velmi dobře zpracován, nikde nic nevrže ani se nevyklá, vše na sebe pěkně sedí. Všechny závity jsou ukázkově hladké. Atomizér je díky jednoduchosti konstrukce vhodný i pro začátečníky, kteří si chtějí motat vlastní spirálky.

Před prvním použitím doporučuji promazat všechna těsnění liquidem.

Atomizér je vhodný pouze na DL. Do atomizéru nedoporučuji dávat velké spirálky ze složitých drátů určených na vysoké výkony. Osazení spirálkou je v celku jednoduché. Spirálka se umístí na střed a nožicky dají pod šroubek, kterým se následně přichytí naproti sobě. Nožičku spirálky doporučuji ohnout kolem sloupku pro lepší uchycení. Šroubky jsou typu inbus a jsou vyrobeny z kvalitního tvrdého materiálu. 

Balení neobsahuje spirálku a proto jsem pro test použila pouze vlastní spirálku. Spirálku jsem si vyžhavila na 23W. Následně jsem pro používání zvýšila výkon na 30W. Tento výkon mi přišel jako optimální. 

Balení obsahuje 4 airflow vložky o různých průměrech. Nejlepší mi přišla vložka o průměru 3mm, tedy ta s nejmenším průchodem vzduchu. Podání chuti je celkem dobré. Chuť je příjemně výrazná a prokreslená. Osobně si ale myslím, že kdyby balení obsahovalo ještě vložku o průměru 2,5mm pozvedlo by to podání chuti o lvl výše. Takto je atomizér celkem dost vzdušný a chuti to ubírá.

Vatu jsem použila vlastní, balení jí neobsahuje. Když se na to přijde, tak osazení vatou je cekem jednoduché. Protáhneme si vatu spirálkou, následně nasadíme na základnu zvon ze kterého sundáme horní kroužek. Vatu protáhneme nahoru kroužkem a ustřihneme, následně vatu ohneme zpět k přívodům liquidu. Vaty můžeme dát více a pořádně ji načechráme, aby atomizér neprotékal a dobře sál. 

6 otoček; Nichrome 80; Fused Clapton; 28×2+38; Ø 3mm; 0,62Ω

Balení obsahuje teflonový drip tip, který je příjemný do úst a při vapingu je vše naprosto v pořádku. Na druhou stranu mě se absolutně nelíbí a na atomizéru bych ho opravdu nechtěla. 

K atomizéru je možnost dokoupit si Ultemové tělo a drip tip od Steam Tuners. Já osobně Ultemu dost fandím a pro tento atomizér by byl pro mě jasnou volbou i přesto, že by to navýšilo cenu. Ultemové tělo je spíše vzhledovou záležitostí, ale nese sebou i menší výhody, jako úsporu váhy a lepší přehled o stavu liquidu. 

Celkově atomizér musím hodnotit spíše průměrně. Atomizér je celkem jednoduchý, podání chuti je celkem dobré, ale není to nic z čeho bych si sedla na zadek. Když k tomu připočtu cenu, tak jsem si jistá, že bych si dokázala vybrat lépe. Věci ani nepřidá plastová mini krabička, která působí opravdu laciným dojmem.

Hodnocení
Balení 30%
Konstrukce 80%
Osazení 80%
Prokreslenost chuti 70%
Výraznost chuti 75%
Cena 50%
Celkové hodnocení 60%

Napsat komentář