One Hit Wonder - The Man

Vlajková loď společnosti One Hit Wonder, liquid The Man, nám představuje spojení sladkých jahod a smetany.

Vyrobeno v USA.

Aroma se prodává v plastových chubby gorilla lahvičkách o kapacitě 60ml. 

Aroma se prodává jako Shake & Vape. Lahvička obsahuje 12ml aromatu, které dolijete bází nebo boostrem. 

V ČR k dostání za 249,- Kč.

Obal je chubby gorilla lahvička. Otevírání lahvičky je klasické s dětskou pojistkou. Pro dolití báze je potřeba sundat kapátko. Kapátko sice prošlo inovací a již není zarovnané s otvorem lavičky, ale otvor obklopuje, ale i přesto je ho poměrně obtížné sundat. K sundání budete potřebovat šikovné ručičky a nějakou pomůcku, kterou kapátko dostanete z lahvičky. Design lahvičky je velmi pěkný, barvy jsou laděné do chutí aromatu, které je i na obalu znázorněno. Na obalu se dočtete spoustu informací, jediné co mi zde chybí je doporučená báze na dolití. 

Vůně je velmi věrohodná, jsou zde citít slaďoučké jahody, které jsou dokresleny smetanou. 

Chuť na prstu je příjemně sladká, jemná a jahodová. 

Mícháno na DL do báze 70/30 VG/PG.

Mícháno na MTL do báze 50/50 VG/PG.

Chuť na DL je velmi výrazně sladká a na pozadí se nám snaží o slovo hlásit jahody se smetanou. Samotná chuť jahod z toho mixu je zastoupena spíše jahodovou polevou než reálnou jahodou. Chuť smetany je jemná a nevtíravá, neobsahuje nepříjemnou nakyslost, ale zároveň mohu říct, že je reálná. Chuť neobsahuje žádné další příměsy, které by byly rušivým elementem. Testovacím atomizérem byl dotRDA 24mm.

Chuť na MTL oproti DL postrádá i svojí výraznost. Na pozadí lze cítit jahody se smetanou, ale jakmile build nebude v nejlepším stavu chuť se bude pomalu vytrácet úplně. Dalším neduhem je, že liquid po pár potazích začne napalovat spirálku a tím začne vznikat nepříjemná pachuť. Testovacím atomizérem byl Kayfun Prime.

Aroma je věrohodné, ale na můj vkus až moc sladké. Sladkost zde přebíjí samotnou chuť aromatu.

Aroma podle mě není vhodné na celodenní vaping, jelikož sladkost začne být po pár hodinách až otravná.

Celkově aroma hodnotím jako takový lepší průměr. Určitě si najde své milovníky. Pro vapery kteří mají rádi sladké jahodové liquidy je jako dělaný a jistě je potěší.

Hodnocení
Obal 50%
Vůně 100%
Chuť na DL 70%
Chuť na MTL 35%
Věrohodnost chuti 70%
Cena 80%
Celkové hodnocení 65%

Napsat komentář