PJ Empire – Yummy Dohh

Poctivá americká kobliha s jahodovou a malinovou polevou.

Vyrobeno v Německu.

Aroma se prodává ve dvou verzích. Jako Shake and Vape ve 120ml Chubby Gorilla lahvičce a jako klasické aroma v malé plastové 10ml lahvičce s úzkým kapátkem.

Shake and Vape verze obsahuje 30ml aromatu, které je dle textu na obalu vhodné dolít 90ml VG báze. Výrobce tedy doporučuje Shake and Vape na DL vaping.

Doporučená doba zrání je 7 – 10 dní, ale prý je to dobré i ihned. 

Klasické aroma má doporučené dávkování 10 – 20%.

V ČR je Shake and Vape k dostání za 389,- Kč. Klasické aroma je k dostání za 199,- Kč.

K zakoupení na oficiální stránce pro ČR -> www.pjempire.cz

Shake and Vape

Obal je originální chubby gorilla lahvička. Otevírání lahvičky je klasické s dětskou pojistkou. Pro dolití báze je potřeba sundat kapátko. K sundání budete potřebovat šikovné ručičky a nějakou pomůcku, kterou kapátko dostanete z lahvičky. 

Design je celkem divoký, ale za mě povedený. Na obalu je znázorněno pomocí obrázku, jak má výsledný liquid chutnat. 

Na obalu jsou v anglickém jazyce všechny potřebné informace, jak Shake and Vape namíchat, jak dlouho nechat zrát atd.

Aroma jsem dolila bází 70/30 VG/PG a 100VG nikotinovým boostrem, abych dostala mnou požadované výsledné parametry liquidu.

Aroma jsem začala testovat ihned po namíchání, ale i po týdnu se chuť významně nezměnila.

Vůně není nikterak výrazná. Ve vůni převažuje klasické těsto, které je na konci doplněno jahodovým nádechem.

Chuť na prstu je sladoučká. Je cítit velmi lahodné vanilkové těsto, které je doplněno čerstvými malinami.

Chuť na DL je pro mě opravdu výrazná. Zde se projevuje, že liquid je stavěný na dolití 100VG. Pokud dodržíte doporučení výrobce, zažijete opravdu lahodný požitek z vapování donutku s malinovou polevou. Pokud chcete jiný poměr VG/PG liquidu, než výrobce doporučuje, tak je potřeba pozměnit koncentraci z 20% na 15% a doporučuji nechat liquid nechat uležet pár dní. Chuť těsta je jemná, hlavní dominantou chutě je malinová poleva, která je opravdu pouze malinová a není kombinací malin a jahod jako u klasické příchutě. Chuť polevy je tedy čistě malinová a silně evokuje polevovou chuť, kterou můžete znát z donutů a jiných sladkostí. Není to chuť malin ve smyslu ovoce.

Naopak pokud si chcete toto Shake and Vape vychutnat na MTL doporučuji použít koncentraci jako jsem použila já. Liquid samozřejmě není tak výrazný jako na DL, ale i přesto je krásně jemný a dostatečně výrazný. Je zde citít měkoučké nadýchané těsto, přelité malinovou polevou, která se chuťově projevuje stejně, jako na DL. 

Příchuť

Obal je malá 10ml plastová lahvička s úzkým kapátkem. 

Design je jednoduchý, ale za mě povedený. Barvy spolu ladí a jsou typické pro Signature Line. 

Na obalu je v anglickém jazyce běžné povídání. Ale informace jako doporučení na míchání zde chybí. Někteří čeští prodejci chybějící informace doplňují samolepkou v českém jazyce, kde jsou tyto údaje uvedeny.

Liquid jsem namíchala na 10% s 70/30 VG/PG bází.

Aroma jsem začala testovat ihned po namíchání, ale i po týdnu se chuť významně nezměnila.

Vůně není opět nikterak výrazná. Ve vůni převažuje klasické těsto, které je zároveň cítit i olejem ve kterém byl donut usmažený. Nakonci jde cítit ovocný nádech, ale osobně nedokážu identifikovat, o jaké ovoce se jedná. 

Chuť na prstu je sladoučká. Řekla bych, že zde se obě verze poměrně shodují. Je cítit opět lahodné nadýchané vanilkové těstíčko, které je přelité ovocnou polevou. Opět zde nedokážu identifikovat, o jaký přesný typ ovoce se jedná, stejně jako u vůně. 

Chuť na DL je pro mě opravdu výrazná. Je cítit donutové těsto, které je polito jahodovo-malinovou polevou. Chuť polevy je o něco svěžejší díky jahodové chuti. Stejně jako u Shake and Vape se jedná o polevovou chuť a nikoli reálné ovoce.

Chuť na MTL je celkově dost jemnější, ale stále povedená. Chutě se shodují jak na DL tak na MTL. Je zde opět cítit jemně těstíčko přelité jahodovo-malinovou polevou. Chuť polevy je ale mírně slitá, jahody a ovoce nejsou tolik oddělené jako u vapování na DL.

Shrnutí

Obě aromata jsou věrohodná. Osobně si myslím, že klasické aroma je o malinko věrohodnější, jelikož je zde citít mix malin i jahod. U Shake and Vape cítím pouze maliny.

Obě jsou vhodné na celodenní vaping.

Aroma neobsahuje žádné chladivé složky.

Celkově aroma hodnotím velmi kladně. Osobně mi více chutná na MTL. Když mám porovnat verze mezi sebou. Každý má svoje výhody i nevýhody. U klasického aromatu se mi líbí, že si mohu více hrát s poměry a dokážu z něj namíchat i více liquidu, při slabší koncentraci (např. 5%). Naopak verze Shake and Vape je za mě chutnější a méně pracná.

Hodnocení: Shake and Vape
Obal 85%
Vůně 80%
Věrohodnost chuti 85%
Chuť na DL 75%
Chuť na MTL 85%
Cena 75%
Celkové hodnocení 85%
Hodnocení: Příchuť
Obal 70%
Vůně 75%
Věrohodnost chuti 90%
Chuť na DL 75%
Chuť na MTL 75%
Cena 85%
Celkové hodnocení 80%

Napsat komentář