Ripe Vapes - Strawberry Crème Brûlée

Jak již název napovídá, jedná se o dezertový liquid, který by nám měl představit spojení Crème brûlée s čerstvými jahodami.

Vyrobeno v USA.

Liquid se prodává v plastových chubby gorilla lahvičkách o kapacitě 60ml. Lahvička obsahuje 50ml liquidu a je zde ponechán prostor 10ml pro nikotinový booster.

Liquid je namíchán v poměru 75/25 VG/PG.

V ČR k dostání za 519,- Kč.

Obal je plastová lahvička chubby gorilla. Otevírání je klasické s dětskou pojistkou. Pro otevření pro booster doporučuji použít nějaký tenký a tupý předmět aby se kapátko nepoškodilo. Lahvička je průhledná a má na sobě etiketu. Design je jednoduchý a podle mě velmi povedený. 

Vůně je velmi překvapivá, jelikož člověk by čekal, že prioritní složkou budou jahody, ale nejsou. Hlavní složkou je tedy čerstvě zkaramelizovaný cukr na Crème brûlée a nakonci je vše zjemněno vanilkovým pudinkem. Jahody cítit nejsou vůbec.

Chuť na prstu je naprosto odzbrojující. Je to totiž naprosto věrohodné, na jazyku se mísí pudink s pravou vanilkou, plátky čerstvých jahod a vše je to dovedeno k dokonalosti křupavou krustičkou zkramelizovaného cukru.

Chuť na DL je skvělá. Při vapingu se akorát potvrdily náznaky, které nám dávala vůně a ochutnávka na prstu. Opravdu je hlavní složkou Crème brûlée. Hlavní složkou je jemný vanilkový pudink, který doplňuje zkaramelizovaná vrstva cukru bez které by Crème brûlée nebylo Crème brûlée. Jahoda je velmi málo výrazná, v atomizérech, které nejsou zaměřeny na chuť jí dost možná budete hledat marně. Celé mi to přijde, jako kdyby Crème brûlée bylo ozdobeno jahodou, aby se neřeklo, že to působí nudně. Jahoda je tedy velmi jemná a spíše taková polevová než reálná. Liquid testován v atomizéru dotRDA 24mm. 

Chuť na MTL mě nezklamala a je taky velmi dobrá. Hlavní složkou je zde vanilkový puding. Naopak oproti DL jde zde zkramelizovaný cukr do pozadí a na povrch se derou jahody. Jahody mi v tomto případě připomínají slaďoučkou jahodovou polevu. Celé je to nakonci doplněnou již zmiňovanou zkramelizovanou vrstvou cukru.Liquid testován v atomizéru Cthulhu 1928 MTL RDA.

Liquid je velmi věrohodný. Jeho reálnost je opravdu neskutečná.

Liquid je poměrně sladký, ale i přesto je vhodný na celodenní vaping. Nadruhou stranu, vzhledem k velikosti balení a ceně bych ho doporučila spíše jako sváteční vaping.

Liquid neobsahuje žádnou chladivou složku.

Celkově hodnotím liquid velmi kladně. Ta reálnost mě opravdu velmi mile překvapila. Jedinou nevýhodou je cena, protože tohle je must have a opravdu se bojím, že peněženka bude brečet velmi často.

Hodnocení
Obal 80%
Vůně 100%
Chuť na DL 90%
Chuť na MTL 85%
Věrohodnost chuti 90%
Cena 50%
Celkové hodnocení 85%

Napsat komentář