The Milkman - Strudelhaus

trudelhaus je dezertový liquid, který by měl představovat štrůdl plněný šlehačkou, borůvkami a sypaný moučkovým cukrem. 

Vyrobeno v USA.

Liquid se prodává v plastových lahvičkách se skleněným kapátkem v různých velikostech.

Liquid je MAX VG.

Cena liquidu se odvíjí od velikosti, 30ml lze sehnat za cca 250,- Kč.

Obal je plastová lahvička se skleněným kapátkem. Lahvička má bílou barvu a je neprůhledná, to může být menším nedostatkem, jelikož není vidět kolik liquidu v lahvičce ještě zbývá. Otevírání je klasické s dětskou pojistkou. Doporučuji s kapátkem nelomcovat, aby se nepoškodilo. Design je velmi jednoduchý, ale opravdu moc povedený. Na lahvičce jsou obsaženy všechny potřebné informace.

Vůně je velmi příjemná, všechny složky jsou téměř vyrovnané, jde zde krásně cítit jemné těsto doplněné borůvkami a šlehačkou.

Chuť na prstu je naprosto skvělá. Liquid je příjemně sladký a naprosto věrohodný. Je krásně cítít těsto se šlehačkovou náplní a borůvkami.

Chuť na DL je úžasná. Štrůdlové těsto je naprosto reálné a borůvky se šlehačkou jako by do štrůdlu od jak živa patřili. Chuť je neuvěřitelně jemná a sladká. Šlehačka v liquidu je jemná a krémová, určitě není nakyslá. Borůvky jsou příjemně sladké a reálné. Liquid testován v atomizéru dotRDA 24mm. 

Na MTL jsem liquid netestovala. Vzhledem k tomu, že koncentrace je MAX VG tak to nedoporučuji ani zkoušet. Atomizér nebude dobře sát a bude se pálit.

Liquid je velmi věrohodný a vystihuje to, jak výrobce svůj produkt prezentuje.

Liquid je poměrně sladký, ale i přesto je vhodný na celodenní vaping. Nadruhou stranu k velikosti balení a ceně bych ho doporučila spíše jako sváteční vaping.

Liquid neobsahuje žádnou chladivou složku.

Celkově hodnotím liquid velmi kladně, je to vlastně můj nejoblíbenější liquid z celé serie. Jestli tohle někdy bude jako aroma, tak se bojím, že nebudu vapovat nic jiného. Pokud jste milovníky dezertových liqůdů a milujete borůvky, tak tohle určitě musíte vyzkoušet.

Hodnocení
Obal 80%
Vůně 100%
Chuť na DL 100%
Věrohodnost chuti 100%
Cena 70%
Celkové hodnocení 95%

Napsat komentář