TIM Juice - Frappe Latte

Frappe Latte je Shake & Vape aroma, které nám má přiblížit chuť ledové kávy.

Vyrobeno v Německu.

Aroma se prodává v plastových chubby gorilla lahvičkách o kapacitě 60ml. 

Lahvička obsahuje 10ml aromatu, které dolijete bází nebo boostrem. 

V ČR k dostání za 199,- Kč.

Obal je chubby gorilla lahvička. Otevírání lahvičky je klasické s dětskou pojistkou. Pro dolití báze je potřeba sundat kapátko. K sundání budete potřebovat šikovné ručičky a nějakou pomůcku, kterou kapátko dostanete z lahvičky. 

Aroma se prodává v papírové krabičce, kde najdete lahvičku s aromatem a k tomu další bílou 30ml plastovou lahvičku s kapátkem. 

Design je jednoduchý, ale velmi pěkný. Barevně spolu vše ladí a na obalu je znázorněno pomocí obrázku, o jaké aroma se jedná. Krabička i lahvička s aromatem jsou ve stejném designu. Na krabiččce i lahvičce najdete všechny potřebné informace, včetně doporučení jak aroma namíchat.

Aroma namícháno dle doporučení výrobce, tedy lahvičku jsem dolila VG bází. 

Aroma nepotřebuje uležet, je tedy vhodné ihned k vapování.

Vůně je velmi věrohodná, přesně vystihuje vůni ledové kávy. Hlavní složkou vůně je určitě káva, která je dokreslena dávkou mléka a krémovou šlehačkou.

Chuť na prstu je absolutně realná. Je to uplně stejné jako kdyby jste se napili ledové kávy. 

Chuť na DL je překvapivě velmi dobrá. Překvapivě píši, protože u kávových aromat a liquidů se mi často děje, že káva je velmi vtíravá a po pár potazích musí z tanku pryč. Tady se mi to neděje. Při každém potahu je to opravdu jako kdybych se napila ledové kávy. Nejvýraznější složkou je určitě káva, která je doplněná o mléko a šlehačku, která aroma dovede k dokonalosti. Mlečné složky aromatu určitě nejsou nakyslé, jsou příjemně jemné a netvoří žádnou pachuť. 

Na MTL jsem liquid netestovala. Vzhledem k tomu, že koncentrace je MAX VG tak to nedoporučuji ani zkoušet. Atomizér nebude dobře sát a bude se pálit.

Aroma je věrohodné, sama si nedokážu představit jak udělat Frappe Latte věrohodněji.

Aroma je velmi výrazné, ale i přesto je vhodné na celodenní vaping. 

I přesto že se jedná o ledovou kávu, aroma neobsahuje žádné chladivé složky.

Celkově aroma hodní velmi kladně. Věrohodnost je naprosto neskutečná, člověk má při vapingu pocit jako když kávu zrovna pije. Pro vapery, kteří hledají nebo mají rádi kávové aromata, je Frappe Latte určitě správnou volbou a já ho mile ráda doporučím. Když pominu chubby gorilla lahvičku, kterou ze srdce nemám ráda, tak má aroma už jen jednu vadu, a to že mi nenahradí pravou kávu.

Hodnocení
Obal 70%
Vůně 100%
Chuť na DL 100%
Věrohodnost chuti 100%
Cena 85%
Celkové hodnocení 95%

Napsat komentář